"tekstil

              hakkında herşey..."

"tekstil

              hakkında herşey..."

Kuyucak Tekstil

BATTANİYE

sıcak & yumuşak

Sizin için en uygun olanı

katalogdan seçiniz...

sıcak & yumuşak...

İPLİK

Rejenere İplik

Pamuk - Polyester

Pamuk - Akrilik

%100 Akrilik

İplik Numaraları

Ne 6/1 to Ne 30/1

Renk Kartelasını İndirin

Rejenere İplik

BİZ KİMİZ ?

Toplam 10.000 metrekare alanda iplik ve battaniye üretimi gerçekleştiren Kuyucak Tekstil,  yaklaşık 100 kişiye istihdam olanağı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

Kurulduğu günden bugüne Türkiye iç pazarına üretim yapan Kuyucak Tekstil aynı zamanda ihracata büyük önem vermiş, bu amaca yönelik dünyaya açılma ve daha geniş kitlelere ulaşma yönünde ciddi adımlar atmıştır. Bugün Afrika, Irak, Rusya, Ukrayna, Fransa , İspanya, İsrail gibi ülkelere battaniye ve  iplik ihracatı yapan Kuyucak Tekstil ülke ekonomisine önemli miktarda döviz girdisi sağlamaktadır.

 

Sürekli gelişim ilkesini benimseyen Kuyucak Tekstil, sağlam temellere oturttuğu alt yapısı, genç ve dinamik kadrosu, müşteri odaklı çalışma anlayışı, ürünlerinde gösterdiği kalite ve özenle istikrarlı adımları ile üretmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Sektörünün lider kuruluşlarından Kuyucak Tekstil'in temeli, Süleyman Kuyucak önderliğinde 110 metrekare alanda bir tezgahta kilim imalatı ile başlamış ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, ürün geliştirmede özgünü arayan, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran ve farklılık oluşturan yapısıyla hızla büyüyerek gelişmiştir.

 

Faaliyetlerine kilim imalatı ile başlayan Kuyucak, sektöründeki farklı alanlara yönelerek ürün çeşitliliğini çoğaltmıştır. Bugün ayda 50.000 battaniye üretimi gerçekleştiren Kuyucak Tekstil sağlam temellere oturttuğu altyapısı ile büyümesini sürdürmeye devam etmiş ve varolan iplik tesisini 2010 yılında yeni yatırımlarla geliştirerek  1 numaradan 20 numaraya kadar iplik üretimi yapabilir hale gelmiştir.

 

Tüm yatırımlarında olduğu gibi iplik yatırımlarında da öncülüğünü sürdüren Kuyucak Tekstil, çevreye olan duyarlılığı ile open end tekniği ile rejenere iplik üretimine başlamıştır. Bugün, Kuyucak İplik bünyesinde  günde 9 ton rejenere iplik üretimi gerçekleştirilmekte ve bu iplikler örgü, dokuma, triko, pike, kilim  ve battaniye sektörlerinde hayat bulmaktadır.

 

 

 

İLETİŞİM

BATTANİYE EVİ

T:+90 276 215 42 02

F: +90 276 223 64 36

 

FABRİKA

T: +90 276 266 71 21

Organize Sanayi Bolgesi

103. Cad. No:175

USAK / TURKIYE

 

E: info@kuyucak.com.tr

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

"tekstil hakkında herşey"

BATTANİYE

İPLİK

BİZ KİMİZ

İLETİŞİM

EN

RU

COPYRIGHT © 2014